Wygrana Promienia Kowalewo Pomorskie z Chełminianką Chełmno

NADESŁANE
Pierwszy mecz w nowym sezonie rozegrali trampkarze Promienia Kowalewo Pomorskie.

U siebie zmierzyli się z Chełminianką Chełmno. Wygrali 4:2.

- Na początku mieliśmy trochę problemów – mówi Wojciech Sankiewicz, trener. - Dlatego do przerwy był wynik 1:1. W drugiej połowie grało się nam już o wiele lepiej. Odnieśliśmy pewne zwycięstwo w pierwszym meczu ligowym.

PROMIEŃ: Pawlewicz, Sankiewicz 1, Dąbrowski, Reiwer, Żuławski 1, Lewandowski, Korda, Ciepliński, Kubiak, Kwiatkowski, Schumacher 2, Bettkier, Kołodziejczyk, Czachorowski, Chojnacki.

INFO Z POLSKI 31.08.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia