Wygrana młodych radominian. Sokół lepszy w Węgrowie

STRONA INTERNETOWA SOKOŁA RADOMIN

Kolejny mecz rozegrali w swojej grupie rozgrywkowej trampkarze Sokoła Radomin.

Tym razem na wyjeździe zmierzyli się z Węgrowianką Węgrowo. Wygrali 2:5.

• - Przez cały dzisiejszy mecz przeważaliśmy na boisku – mówi Mateusz Gębski, trener. - Do przerwy prowadziliśmy 1:2. Potem w drugiej połowie podwyższyliśmy na 1:5. Mieliśmy jeszcze kilka niewykorzystanych okazji strzeleckich. Ale jestem zadowolony z naszego zwycięstwa. Tym bardziej że do Węgrowa pojechaliśmy tylko w jedenastu. Zatem nie mogłem przeprowadzić ani jednej zmiany.

SOKÓŁ: Stogowski, Rzymkowski, Argalski, Karpiński, Klejszmidt, Kzimierski, Piasecki, Chmielewski, Sztandarski, Luks 3, Gębski 2.

INFO Z POLSKI - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju (11-17.05.2017)

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia