Tak było na obchodach Dnia Dziecka w Golubiu-Dobrzyniu. Zobacz zdjęcia

Karolina Rokitnicka
Karolina Rokitnicka
Z okazji Dnia Dziecka, Urząd Miasta Golubia-Dobrzynia zaprosił najmłodszych mieszkańców miasta na piknik, którego główną atrakcją było wesołe miasteczko.
Z okazji Dnia Dziecka, Urząd Miasta Golubia-Dobrzynia zaprosił najmłodszych mieszkańców miasta na piknik, którego główną atrakcją było wesołe miasteczko. KR
W niedzielę 4 czerwca Urząd Miasta Golubia-Dobrzynia zaprosił najmłodszych mieszkańców miasta na obchody Dnia Dziecka. Na dzieci czekało wesołe miasteczko.

Dzień Dziecka w Golubiu-Dobrzyniu

Wesołe miasteczko pojawiło się w niedzielę 4 czerwca przy hali sportowej przy ulicy Sosnowej w Golubiu-Dobrzyniu. Atrakcja była darmowa, przygotowana z okazji Dnia Dziecka.

Zobacz zdjęcia z Dnia Dziecka w Golubiu-Dobrzyniu

Piknik rodzinny z okazji Dnia Dziecka, na parkingu przy hali OSiR przy ul. Sosnowej w Golubiu-Dobrzyniu rozpoczął się o godz. 11. Zaplanowano go do godz. 20. Oprócz darmowych karuzeli, był też autodrom, gigantyczny dmuchany tor przeszkód, trampoliny, bumper balle oraz basen z dmuchanymi walcami. Można było też zrobić sobie zmywalny tatuaż. Ponadto animator zachęcał do zabawy.

Organizatorami imprezy są: Urząd Miasta Golubia-Dobrzynia, Dom Kultury, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Golubiu-Dobrzyniu, Dom Kultury. Akcję wsparła Policja i Straż. Piknik zorganizowano w ramach programu profilaktycznego "Żyję zdrowo".

Trwa głosowanie...

Czy wciąż przestrzegasz reżimu sanitarnego?

Czytaj w serwisie
Szukasz pomysłu na kuchnię? Zobacz projekty mebli kuchennych od Darka Wardziaka („Stolarza Szelągowskiej”) . Prezentujemy meble od najbardziej znanego stolarza w Polsce
Takie są modne sukienki na wesele. Zobacz propozycje modnej stylizacji na wielkie wyjście wiosną/latem 2023
Zobacz jak mieszka i żyje gwiazda „True Love” Edyta Zając debiutuje jako prowadząca program telewizyjny

Paweł Szrot ostro o "Zielonej Granicy"."To porównanie jest uprawnione"

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: Tak było na obchodach Dnia Dziecka w Golubiu-Dobrzyniu. Zobacz zdjęcia - Gazeta Pomorska

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na golubdobrzyn.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie