Szybka wygrana w Chełmnie. Piąte zwycięstwo seniorek Kopernika

Piąty w tym sezonie mecz rozegrały w wojewódzkiej trzeciej lidze seniorski Kopernika Gałczewo

Tym razem na wyjeździe zmierzyły się z Culmenem Chełmno. Wygrały 0:3 w setach do 20; 12 i 13.

Tylko w pierwszym secie rywalki próbowały postawić się gałczewiankom. Jego początek był wyrównany. Potem jednak Kopernik wyszedł na pięciopunktowe prowadzenie którego nie oddał do końca.

W drugim secie przewaga gałczewianek była ogromna. Wygrały go do 12. Tak samo było w trzecim. Prowadziły wówczas 5:3; 10:3; 15:9; 20:11 i ostatecznie ograły rywalki do 13.

Seniorki Kopernika są w tej chwili na pierwszym miejscu w tabeli ligowej. W sobotę 25 listopada czeka je kolejny mecz. Tym razem na wyjeździe zmierzą się z Sokołem Mogilno.

KOPERNIK: Wiktoria Ceglerska, Magdalena Lewandowska, Kinga Ratajczak, Joanna Dąbrowska, Agata Winiarska, Emilia Pokora, Magdalena Piepiórka, Maria Kudrej, Angelika Różalska, Luiza Modrzejewska.