Starty sióstr Żuchowskich. Asia i Ania ciągle biegają!

Nie jeden start zaliczyły w maju na trasach biegowych w województwie kujawsko-pomorskim siostry Joanna i Anna Żuchowskie z Płonnego gmina Radomin.

Asia brała udział w następujących biegach. 14 maja – III Płocka Szybka Trójka. Stadion Miejski w Płocku. Dystans 3 kilometry pokonała w czasie 12:20.. Zajęła 4 miejsce w kategorii kobiet do 34 lat.

29 maja uczestniczyła w IV Biegu imienia burmistrza Antoniego Nawrockiego w Solcu Kujawskim. Na trasie liczącej około 5 kilometrów zajęła 2 miejsce w kategorii open kobiet. Jej wynik to 22:34.

Ania zaliczyła trzy starty. Najpierw w Plocku w tej samej rywalizacji co siostra na dystansie 3 kilometrów zajęła drugie miejsce w kategorii ogólnej kobiet i drugie miejsce w kategorii kobiet do 34 lat.

Potem 23 maja pobiegła w IV Biegu Kwitnących Ogrodów w Kucharach Królewskich. Na dystansie około 10 kilometrów była pierwsza w kategorii open kobiet. Uzyskała czas 47:02.

Później 28 rywalizowała w XVI Biegu Ulicznym NSZZ „Solidarność” imienia K. Zywera w Płocku. Na dystansie około 1400 metrów uzyskała czas 5 minut. Dało jej to drugie miejsce w kategorii dziewczyn szkół ponadgimnazjalnych.