Sokół lepszy w derbach. Wygrana juniorów z Radomina

Kolejny mecz rozegrali w swojej grupie rozgrywkowej juniorzy młodsi Sokoła Radomin.

Tym razem na wyjeździe w derbowym spotkaniu zmierzyli się z Iskrą Ciechocin. Wygrali 3:2.

- Już w drugiej minucie meczu straciliśmy bramkę – mówi Krzysztof Krzyżykowski, trener juniorów młodszych Sokoła. - Potem jednak mieliśmy ogromną przewagę. W jej trakcie zmarnowaliśmy bardzo wiele niewykorzystanych okazji bramkowych. W końcu wyrównaliśmy w 19 minucie.

Jednak w 31 przeciwnicy objęli prowadzenie ponownie. Wynikiem 2:1 dla Iskry zakończyła się pierwsza połowa spotkania. Doskonale rozpoczęliśmy drugą połowę. Już w 41 minucie Jan Luks strzelił dla nas wyrównującego gola. A w 50 Radek Krzykowskim dał nam zwycięskiego gola. Cieszymy się z tego sukcesu albowiem jest to nasza pierwsza wygrana na wyjeździe w tym sezonie. Ważne jest również to, że uzyskaliśmy ten sukces nie mając dzisiaj nikogo na zmianę.

SOKÓŁ: Stogowski, Argalski, Piasecki, Mikołaj Legin. Dec, Piotrowicz, Aleksander Legin, Luks 1, Szlagowski, Lewandowski, Krzykowski 2.

INFO Z POLSKI 12.10.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia