Remis Iskry Ciechocin w derbach z Drwęcą Golub-Dobrzyń

Adam Chrzanowski
Kolejny mecz rozegrali w swojej grupie rozgrywkowej juniorzy młodsi Iskry Ciechocin.

Tym razem był to derbowy pojedynek w którym ich rywalem była Drwęca Golub–Dobrzyń. Na boisku w Elgiszewie padł remis 3:3.

- Bardzo szybko wyszliśmy na prowadzenie – mówi Kamil Falkiewicz, trener. - Potem gra była bardzo wyrównana. Ale w ostatnich sekundach pierwszej połowy przeciwnikom udało się wyrównać. Po przerwie Drwęca ponownie wyszła na prowadzenie. Jednak szybko zaczęliśmy odrabiać straty.

Najpierw wyrównaliśmy a później ponownie byliśmy lepsi o jednego gola. I kiedy wydawało się że wygramy ten mecz w ostatniej minucie straciliśmy trzeciego gola. Było to po nieporozumieniu związanym z autem który nie został podyktowany przez sędziego. Dlatego po tej akcji straciliśmy dwa punkty. Ale pomimo tego jestem zadowolony z naszej postawy. Chłopcy powalczyli na boisku.

ISKRA: Baranowski, Zieliński, Bartkowski, Myśliński, Kruczyński, Kubik, Stefański, Falkiewicz 1, Blonkowski, Lubowicz 2, Jasiński, Drzażdżewski, Kwiatkowski.

INFO Z POLSKI 21.09.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju