Promień Kowalewo Pomorskie - LZS Świedziebnia

Ostatni mecz rozegrali w tym sezonie juniorzy młodsi Promienia Kowalewo Pomorskie

- Już w 10 minucie prowadziliśmy 3:0 – mówi Dariusz Rozwadowski, trener. - Potem do przerwy było 4:1.

W drugiej połowie podwyższyliśmy na 5:1. Następnie kontrolowaliśmy przebieg spotkania. Ani przez moment nie było w jego trakcie zagrożone nasze zwycięstwo. Gole traciliśmy po naszych indywidualnych błędach. Ta wygrana oznacza że mamy drugie miejsce w tabeli. Grupę wygrały rezerwy Sparty Brodnica które nie mogą walczyć o ligę wojewódzką. Jeśli tylko będziemy mogli to wówczas przystąpimy do spotkań barażowych o ten szczebel rozgrywek.

PROMIEŃ: Kwiatkowski, Chamski, Ciepliński, Chrościelewski, Sutkowski, Marcinkowski 3, Sankiewicz, Magdziński, Pankowski 3, Słoma 1, Leśniak 1, Paradowski, Siwek, Jaros, Chlebowski.

INFO Z POLSKI 1.06.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju

Derby Trójmiasta: oprawa meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia