Nieudany mecz Kopernika Gałczewo. Przegrały w kategorii juniorka

Kolejny mecz tym razem w kategorii wiekowej juniorka rozegrały siatkarki Kopernika Gałczewo.

Tym razem w Toruniu zmierzyły się z tamtejszą ekipą Budowlanych. Niestety przegrały 3:0 w setach do 21; 11 i 23.

Nie idzie w kategorii juniorka dziewczynom z Gałczewa. Mecz w Toruniu niestety nie był zbyt dobrym widowiskiem. Co prawda przy większym szczęściu Kopernik mógł wygrać przynajmniej jednego seta jednak tak się nie stało. Przez to aktualnie w lidze juniorek gałczewianki ciągle są bez żadnego dorobku.
W pierwszym secie początek był wyrównany. Budowlane prowadziły 5:4; 10:9 i 15:13. Jednak pod koniec tego seta zarysowała się niewielka przewaga gospodyń. Torunianki wygrały ostatecznie tą partię do 21.

Drugi set był w wykonaniu gałczewianek bardzo słaby. Bez przesady można nawet stwierdzić że był to najsłabszy set rozegrany w tym sezonie przez Kopernika. Gałczewianki praktycznie bez walki przegrały go do 11.
W trzecim secie początek był dobry. Było 3:5; 5:10 a potem 12:15 dla Kopernika. Niestety potem torunianki zaczęły się zbliżać i wynik zmienił się na 19:20 dla gałczewianek. Jednak końcówka w ich wykonaniu była już słabsza. Przegrały do 23 a ogromna szkoda albowiem zasługiwały dzisiaj na wygranie przynajmniej jednego seta. Obok bardzo słabej gry w drugim secie prezentowały również przebłyski dobrej gry które niestety nie wystarczyły nawet na wygranie jednego seta w tym spotkaniu.

KOPERNIK: Paulina Czajkowska, Andżelika Różalska, Joanna Dąbrowska, Patrycja Różalska, Julia Pagie, Wiktoria Klonowska, Weronika Makowska, Maria Kudrej, Paulina Kopczyńska.

INFO Z POLSKI 26.10.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju