Mecz kontrolny w przerwie ligowej rozegrały kadetki Kopernika Gałczewo

Remisowy sparing Kopernika. Wyrównany mecz z Lidzbarkiem

W swojej hali spotkały się z zespołem z Lidzbarka Welskiego. Był to bardzo ciekawy pojedynek w którym rozegrano cztery pełne sety bez względu na wynik trzech pierwszych. W pierwszym secie lepiej spisała się ekipa gości. Lidzbark prowadził 3:5 a potem było 7:10; 8:15; 15:20 i 18:25 dla gości.

W drugim zdecydowanie lepiej grały gałczewianki. Prowadziły 5:2 jednak wynik zmienił się na 7:10 dla rywalek. Później było 10:15 dla Lidzbarka. Wówczas Kopernik miał bardzo dobrą serię. Wyszedł na prowadzenie 20:15. Ostatecznie Kopernik wygrał tego seta do 21.

W trzecim początek był wyrównany. Prowadził Kopernik 5:4 a potem było 9:10 dla przeciwniczek. Jednak później Kopernik już tylko prowadził. Było 15:13; 20:15 i ostatecznie gałczewianki wygrały tego seta do 16.
W czwartej partii Kopernik prowadził 5:4. Potem było 8:10 dla rywalek. Zespół z Lidzbarka nie oddał już tej przewagi i prowadził kolejno 12:15; 18:20 i wygrał tą partię do 21.

KOPERNIK: Anna Targońska, Paulina Kopczyńska, Joanna Grochocka, Joanna Dąbrowska, Wiktoria Klonowska, Weronika Makowska, Julia Pagie, Patrycja Różalska, Maja Stępień, Maria Kudrej, Dominika Różańska.

INFO Z POLSKI 12.10.2017 - przegląd najciekawszych informacji ostatnich dni w kraju