Kolarze z UKS Sokół Wielkie Rychnowo odnoszą sportowe sukcesy. Konrad Ostrowski zdobył złoty medal na Mistrzostwach Polski

Karolina Rokitnicka
Reprezentacja UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo świetnie się zaprezentowała w lipcu w szosowych Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie UKS
Reprezentacja UKS „Sokół” Wielkie Rychnowo uczestniczyła w lipcu w szosowych Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich w Raszkowie. Do rywalizacji przystąpiło ponad 400 zawodników z całej Polski. Złoty medal wywalczył Konrad Ostrowski.

Pierwszego dnia obserwowaliśmy jazdę indywidualną na czas.

- Z bardzo dobrej strony zaprezentował się Konrad Ostrowski, któremu niewiele zabrakło do medalu, ostatecznie uplasował się tuż za podium oraz Wiktoria Nowakowska wykręcając „szósty” czas w swojej kategorii wiekowej. Do udanych swój debiut w jeździe indywidualnej na czas zaliczy Michał Dąbrowski, który wywalczył osiemnastą pozycję – informuje UKS Sokół.

Trwa głosowanie...

Czy kierunki inżynierskie to przyszłość edukacji?

Złoty medal dla Konrada Ostrowskiego na Mistrzostwach Polski Szkółek Kolarskich

Kolejnego dnia emocji dostarczyły wyścigi ze startu wspólnego. Konrad Ostrowski wywalczył złoty medal Mistrzostw Polski Szkółek Kolarskich ze startu wspólnego.

Świetne wyniki kolarzy z UKS Sokół Wielkie Rychnowo

Ponadto w głównych grupach na mecie zameldowali się: Wiktoria Nowakowska ( 16 miejsce); Martyna Lewandowska (18 miejsce); Dominika Lewandowska (20 miejsce); Jonasz Śliwka (26 miejsce); Michał Dąbrowski (42 miejsce) oraz Aleksander Lipiński (34 miejsce).

Kolarze z UKS Sokół Wielkie Rychnowo odnoszą sportowe sukces...