Grupa Zawsze do Celu z Golubia-Dobrzynia na biegu w gminie Czernikowo

Karolina Rokitnicka
Biegacze z Grupy Zawsze do Celu z Golubia-Dobrzynia wywalczyli trzy miejsca na podium biegu „Czernikowska 10-tka” organizowanym w Osówce Nadesłane
Reprezentacja powiatu golubsko-dobrzyńskiego pojechała na bieg „Czernikowska 10-tka” organizowany w Osówce. Nasi biegacze wywalczyli trzy miejsca na podium.

W zawodach biegowych w Osówce były dwa dystanse – na 5 i 10 km. Ponadto była trasa o długości 5 km dla nordic walking.

Sukcesy biegaczy z Grupy Zawsze do Celu z Golubia-Dobrzynia na biegu „Czernikowska 10-tka”

• Kasia Fedoroszyn – 1 miejsce w biegu na 5 km
  • Mateusz Modrzejewski – 2 miejsce w biegu na 10 km
  • Błażej Mrówczyński - 2 miejsce w biegu na 10 km
  • Marzena Marcinkowska – 4 miejsce w biegu na 5 km

- Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal, pakiet startowy (a w nim piękne kubki) oraz pożywny posiłek. Najszybsi uczestnicy otrzymali statuetki – informuje Marzena Marcinkowska.