Grom Więcbork - Sokół Radomin 3:5 w 9. kolejce 5. ligi kujawsko-pomorskiej grupy 1 [zdjęcia]

Piotr Pubanz
Mimo strzelenia trzech goli piłkarze Gromu Więcbork nie wywalczyli choćby punktu w spotkaniu z Sokołem Radomin. Goście zwyciężyli 5:3 (1:2), zdecydowanie przeważając w drugiej części spotkania. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tego spotkania. Piotr Pubanz

Grom Więcbork - Sokół Radomin 3:5 (2:1)
Bramki: Mariusz Żychski (8), Mateusz Tuński (40), Andrzej Bilicki (68) - Jan Luks (22), Paweł Jachowski 3 (51, 53,70), Waldemar Jachowski (87)

Do przerwy nic nie zapowiadało porażki gospodarzy. Obie ekipy prezentowały wyrównany poziom sportowy, obu zależało na wygranej, tak więc na murawie było ciekawie. Grom słabo wypadł na początku drugiej połowy szybko tracąc dwa gole. Zdołali co prawda wyrównać, ale końcówka należała do gości, którzy zasłużenie wywieźli z Więcborka komplet „oczek”. - Mamy ogromne braki w treningach i to było dziś widoczne na boisku – przyznał po meczu trener Sylwester Trzósło. – W przerwie zostaliśmy w szatni, straciliśmy dwa gole, ale trafienie Bilickiego dało jeszcze nadzieje. Niestety na krótko, bo rywale robili z naszą obroną co chcieli. Momentami nasza gra, zwłaszcza skrzydłami nie wyglądała źle, ale brakowało wykończenia i z tyłu mieliśmy ogromną dziurę. To już kolejny mecz, w którym stoperzy nie radzą sobie z rywalami. To musimy przede wszystkim zmienić.