(aach)
Drwęca Golub-Dobrzyń - Iskra Ciechocin.
Drwęca Golub-Dobrzyń - Iskra Ciechocin. Adam Chrzanowski
Na stadionie Drwęcy Golub -Dobrzyń rozegrano derbowe spotkanie kontrolne dwóch klubów z piątej ligi.

Gospodarze zmierzyli się w nim z Iskrą Ciechocin. Drwęca wygrała 1:0. - W pierwszej połowie to my mieliśmy więcej okazji bramkowych – mówi Łukasz Drwięga, trener Iskry. - Było to widać zwłaszcza pod jej koniec. Jednak nie wykorzystaliśmy ani jednej z nich. W drugiej połowie dominowała Drwęca. Było to spowodowane głównie tym że nie miałem dzisiaj nikogo na zmianę. Ale piłkarze są usprawiedliwieni. Jedynego gola straciliśmy w ostatnich pięciu minutach meczu. Rywal oddał wówczas przysłowiowy strzał życia.

ISKRA: Kozłowski, Kruczyński, Ciechacki, Pukłacki, Kijewski, Melnyk, Kulasiński, Dejewski, Gorczyński oraz dwóch zawodników testowanych.

- To było bardzo wyrównane spotkanie – mówi Łukasz Kierzkowski, trener Drwęcy. - Ale w niektórych fragmentach to my byliśmy lepszą drużyną. Miałem dzisiaj bardzo szeroki skład. Dlatego też mogłem przetestować wielu piłkarzy. Cieszę się bardzo z tego że wygraliśmy z zespołem który w poprzednim sezonie tak wysoko uplasował się w lidze.

Wyjściowy skład Drwęcy: Bojanowski, Karol Pagie, Bączkowski, Kuczkowski, Dariusz Gołoś, Cyrklaf, Żuchowski, Góral, Testowany, Karol Gołoś, Rutkowski. Gola strzelił właśnie zawodnik testowany.